he
צרו קשר
נושאים משפטיים על רכישת נכס להשקעה בבטומי

האם הנכס שלכם?

כן.

כשאתם קונים נכס מאיתנו, אנו רושמים את שמכם על שטר התואר במשרד הממשלתי של הרישום הציבורי כבעלים היחידים של הנכס. הנכס שלכם. זה לא חלק מ-TIME SHARING או חכירה. אתם הבעלים של הנכס באופן מוחלט עם כל הזכויות החוקיות. אתם יכולים למכור אותו בכל עת שתרצו. לחלופין, תוכלו לשמור אותו לנצח ולהעבירו בירושה. זה הרכוש שלכם.

האם ניתן לראות את הפרטים של החברה?

כן.

חברתנו רשומה כדי לראות כל פרט אודותינו. השתמש בטופס למטה כדי ליצור קשר עם יועץ השקעות שיוכל לספק לכם פרטים נוספים על העסק שלנו. תוכלו לראות את רישום החברות שלנו באתר הממשלתי

האם לפרויקט ערבות בנקאית?

לא.

ויש לכך סיבה טובה מאוד. החברה שלנו היא 100% ללא חובות. אנחנו הבעלים של הנכסים. אנחנו לא חייבים אגורה אחת לבנק בשום מקום עלי אדמות.

ערבות בנקאית היא מסמך שנוצר בגלל מימון בנקאי. לחלופין, הוא נוצר על ידי שעבוד נכסים לבנק בתמורה למכתב ערבות מהבנק. אלון  מתנגד לחלוטין ללוות כסף מבנקים כאשר יש לנו את הנכסים והמשאבים בחשבונות שלנו. מדוע ללוות כסף ולשלם לבנק עמלת ריבית חודשית כשאנחנו כבר בבעלות על הנכס. כאשר יזם או קבלן מראה לך ערבות בנקאית זה אומר שהיזם, קבלן , בעלים לווה כסף מהבנק כדי להשלים אותו. זה לא אומר שהקבלן מבטיח שהוא יושלם. החברה שלנו היא 100% ללא חובות. אנחנו לא צריכים לקחת הלוואה בנקאית כי יש לנו כבר את ההון והנכסים לעשות בעצמנו. ובנוסף לכל זה, התפקיד שלנו הוא להרוויח לך כסף על ידי בנייה ותפעול של מלונות רווחיים. אנחנו השותף העסקי שלכם. לכן אנו חושבים שזה לא יהיה טוב במיוחד אם אנו, כשותף שלכם, נשעבד את נכסינו לבנק ונשלם לבנק זה אומר שתשלומי ריבית ינגסו ברווחים של כולנו.

האם נפשוט רגל?

בשנת 2020 עמדנו בפני התקופה הקשה ביותר בתולדותינו. אך מכיון שאנחנו 100% חופשיים מחובות. אנחנו לא חייבים אגורה אחת לאף אחד בשום מקום על פני האדמה. בבעלותנו 100% מהנכסים שלנו על הסף. כל הוצאה בודדת שיש לחברה שלנו היא 100% הבחירה שלנו ואנחנו יכולים לבחור שלא להוציא אותה. למה? כי 100% מההוצאות שלנו הן הוצאות תפעוליות. אם אנחנו לא פועלים, אין לנו הוצאות. אם אנו פועלים, יש לנו הוצאות שהם אחוז מההכנסות שלנו. באופן כללי, כשחברה פושטת את הרגל זה בגלל שהם חייבים כסף לאחרים. לאמיתו של דבר, עצם טבעו של פשיטת רגל הוא שעסק כבר לא יכול להרשות לעצמו לשלם לנושיו על חובותיו והתחייבויותיו, ולכן הוא מוכרז כחדל פירעון והממשלה והנושים נוטלים על עצמם את הנכסים. אלון שונא מימון בנקאי. ושונא חובות. אין לו הלוואת רכב אחת, משכנתא, הלוואה בנקאית ואפילו לא כרטיס אשראי אישי. וגם החברה שלנו לא. אז זה יהיה מאוד מאוד מאוד קשה לחברה שלנו לפשוט את הרגל עם נושים אפסיים.

איך נדע שאתם באמת משכירים את נכס שלי?

כשאתם קונים נכס מאיתנו אתם מצטרפים למשפחה שלנו. אתם שותפים פיננסים. אתם מספקים את הכספים להשלמת ההפרויקט ואנחנו מספקים את הניסיון וכוח האדם להפעלתו בהצלחה. אנו משולבים בכל פלטפורמת הזמנות אחת בענף שלנו. אנו משתמשים במערכות הנהלת חשבונות חדישות ומתקדמות, מערכות ניהול נכסים, מערכות ניהול לקוחות ועוד. ואנחנו נותנים לכם גישה לכך מרחוק מכל מקום על פני האדמה. כשותפים העסקים שלנו, אתם יכולים לגשת למערכות שלנו ולראות את לוח הזמנות ואת הדוחות הכספיים בזמן אמת, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. אתם תוכלו לראות את כל ההזמנות בעבר, בהווה ובעתיד. אתם תוכלו לראות את ההכנסות שהמלון שלנו כבר קיבל ואת ההכנסות שאנחנו מצפים לקבל מהזמנות עתידיות. יהיה לכם גישה שקופה לחלוטין למערכות ההזמנות וההכנסות שלנו.

לכמה אחוזים אתם צופים להרוויח?

אנו צופים שתרוויחו בין 10% – 20%  בשנה על ההשקעה שלכם, החל מפתיחת המלון / כפר הנופש בגולד קלאב בהשקעה מעל 85,000$ מובטחת לך אם תרצה הכנסה של 12% שנתי

מתעניינים לגבי השקעות נדל"ן במזרח אירופה?
צרו איתנו קשר!

התקשרו עכשיו: 074-769-0987

או השאירו פרטיכם בטופס:
    074-769-0987
    הכירו את העיר - למה בטומי?