he
צרו קשר
פרטים חשובים על רכישת נכסים בבטומי

אם נכנסת לכאן סימן שאתה רוצה לדעת עוד על רכישת נכסים להשקעה בבטומי, אז בואו נעדכן אתכם בצורה מעמיקה ביותר

האם המלונות או כפר הנופש פתוחים לקהל הרחב?

חדרי המלון וכפר הנופש שלנו הזמינים להשקעה נמצאים כעת בבנייה. בתי המלון נמצאים בשלבים שונים ויהיו פתוחים בין כמה חודשים לשנה מהיום. הזמן הטוב ביותר להשקיע הוא עכשיו מכיוון שבדרך כלל אנו מוכרים את דירות הנופש  לפני פתיחת המלון. כאשר בית מלון פתוח, החדרים זמינים למכירה מעת לעת כאשר משקיעים אחרים מחליטים למכור. מלאו את הטופס למטה כדי לשוחח עם אחד מיועצי ההשקעות שלנו וללמוד היכן יש לנו כרגע חדרי מלון לרכישה.

איפה המלונות ממוקמים?

בשלב זה אנו מקימים ומלווים 4 מלונות וכפר נופש בבטומי הממוקמים על הים השחור במדינת גיאורגיה. דרך אגב בטומי הועלה על ידי מגזין פורבס כאחת מעשרת הערים הטובות ביותר להשקעה באירופה.

מיסים נמוכים, ממשלה יציבה, גידול תיירותי דו ספרתי בכל שנה וגידול אוכלוסייה דו ספרתי בכל שנה הם רק כמה מהסיבות שאנחנו מתמקדים בבטומי בשלב זה.

אנו חושבים שאין מקום טוב יותר על פני כדור הארץ להשקיע בדירות או בתי נופש  מאשר בטומי כרגע.

זו כנראה הסיבה שבגללה כל המלונות העיקריים בעולם בונים בבטומי, לאחר השקעה גדולה של מחקר שהם עשו והבינו את הפוטנציאל של בטומי. בטומי טכלס נמצא על המכ"ם שלהם. זאת אומרת שגם אתם צריכים שתהיה לכם דירת נופש בבטומי

האם הנוף טוב?

כל המלונות שלנו נמצאים במרחק הליכה מהים, או על גדות נחל באזור הנראה כמו גן עדן. ואכן מרוב החדרים נשקף נוף לים, אך בחלקם נשקף נוף לעיר או להרים. עם זאת, כאשר אתה משקיעים בדירת נופש או בית נופש, לא משנה איזה נוף יש לחדר שלכם, ואפילו לא באיזו קומה הם נמצאים. אתם תיהנו מתפוצה גבוהה בגלל הייחודיות שלנו.

 

כמה אני מקבל על כל חדר?

התעריף שאנו גובים אורחים ללילה ישתנה מיום ליום בהתאם לתקופת השנה ולביקוש לחדרים. המחיר תלוי גם בסוג הדירה. חדרים סטנדרטיים בדרך כלל מזמינים מחירים נמוכים יותר ללילה מאשר חדרים זוגיים או סוויטות מפוארות עם ג'אקוזי וסאונה. חברתנו מחזיקה במערכת תמחור המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ואלגוריתמים ממוחשב כדי לקבוע את המחירים שלנו באופן דינמי ואנחנו מעדכנים את התעריפים שלנו כל הזמן. התוכנה שלנו מכוילת כדי להשיג את האיזון האופטימלי בין התפוסה וההכנסות. התוצאה תהיה לך רווחים גבוהים בהרבה לעומת המתחרים בשוק. התוכנה שלנו תעקוב ת כל הזמן אחר למעלה מ -100,000 נתונים, כגון מכירת כרטיסי טיסה, מכירת כרטיסי רכבת, מכירת כרטיסים להופעות ומלונות ודירות תחרותיות, כדי לוודא שאנחנו תפוסים במלואם במחיר הטוב ביותר האפשרי ולעולם אנחנו לא מפספסים הזדמנות.

בנוסף הייחודיות שלנו היא גם ביצירתיות , יש לנו חברת טרקטורונים, יש לנו חברת טיפולי שיניים וקוסמטיקה ולכן אנו ממקסמים את מספר החדרים שיושכרו, אנחנו מפתחים שיטה שתביא הרבה חברות לקיים סופי שבוע וסדנאות אצלנו במלונות בוטיק. ואנו מתכננים הרבה מאוד הפתעות להביא מה שיותר לקוחות לחדרי נופש שלנו.

מה התפוסה הממוצעת?

התפוסה הממוצעת בבטומי עמדה עד מרץ 2020 בחמש השנים האחרונות 55.87% (204 לילות). ואנו צופים שנגיע בשנת 2022 ל 68.97% (252 לילות).

כמה אני ארוויח מדירת הנופש או בית הנופש

בחשיבה האסטרטגית של אלון וזולו השאיפה המרכזית הייתה ליצור מוצר שחסר בשוק ואנו מצפים שייצרו כ -20% החזר השקעה בכל שנה. אנו מתמקדים בפרויקטים יוקרתיים בוטיקיים ומתמקדים במקומות בהם יש ביקוש גבוה ומעט מאוד היצע. האסטרטגיה שלנו היא למצוא ולנצל חוסרים שזיהינו בשוק.

השמיים הם המגבלה על הרווחים השנתיים שלך. אתם תוכלו להרוויח 12% או 14% או אפילו 16% אם תהיה לנו שנה מדהימה. למעשה יש לנו מקרים בהיסטוריה שלנו שבהם חדר החזיר 100% מההשקעה תוך פחות משלוש שנים! לכן, אין גבול להכנסה שתוכלו לייצר, אבל יש מינימום. איתנו תרוויח במקרה הכי גרוע 10% מהדירות אך יש לנו מספר דירות נופש עם תשואה שנתית מובטחת של 12% שנתי ואנו צופים להגיע אפילו עד ל16% תשואה בחלק מדירות/בתי הנופש

מתי אני מקבל את הכסף?

אנו מעבירים תשלום ביום קבוע כל חודש. בכל חודש אנו מחשבים את סך המכירות של הנכסים שלכם ומחלקים את הכסף 70/30. 70% מגיע אליכם 10% הולך לתפעול המלון/כפר הנופש ו-20% הולך לשיווק המתחם. + תשלום ועד בית שנע בין 0.5$ -1.5$ למטר תלוי באיזה נכס + הוצאות אינטרנט + הוצאות קטנות תלוי באיזה פרויקט השקעת , ארנונה אין תשלום

לדוגמא:

אם אתם משקיעים 85,000 $ בדירה מדהימה בגולד קלאב אתם תקבלו 12% שנתי. זאת אומרת 850 $ בחודש ל-10 השנים הבאות.

הכוונה שאם השקעת 282,000 ₪  בדירת נופש יוקרתית, בחודש תרוויח 2,820 ₪.

ומה שמעניין שבישראל כדי להרוויח 2,820 ₪ בשכירות תצטרך להשקיע ברכישת דירה בסכום של לפחות ב-1,250,000 ₪

———————————————————————-

מתעניינים לגבי השקעות נדל"ן במזרח אירופה?
צרו איתנו קשר!

התקשרו עכשיו: 074-769-0987

או השאירו פרטיכם בטופס:
    074-769-0987
    הכירו את העיר - למה בטומי?