he
צרו קשר
למה להשקיע בגיאורגיה? ולמה איתנו

אנו מוכרים דירות נופש ובתי נופש בבטומי, גיאורגיה

מלונות, דירות נופש ובתים בכפר נופש בבעלות פרטית היו בעבר פריבילגיה ששמורה הייתה רק למיליונרים, אך היום הצלחנו לייצר אפיק השקעה רווחי לכל אחד ובכל תקציב. אז בואו נודה בזה. בטוח שמגניב לומר לחבריך שבבעלותך חלק ממלון מפואר או בית נופש על גדות נחל. וזה אפילו מגניב יותר לראות את הכסף זורם לחשבון הבנק שלך.

אז עכשיו זה הזמן להשקיע בחדרי מלונות ובבתי נופש

הדרך הטובה ביותר למצוא חופש כלכלי ועושר היא לבצע מהלכים חכמים בכסף שלך. אחד המהלכים החכמים ביותר שאדם יכול לעשות בכספו הוא להשקיע בשוק מוכח, ענף המלונאות קיים כבר אלפי שנים. 1 מתוך 5 משרות על פני כדור הארץ קשורות לנסיעות ותיירות. מלונות וכפרי נופש מהווים את עמוד השדרה של ענף הנסיעות והתיירות. אז הם נמצאים בשוק שהוכח כי הוא מייצר עושר כבר אלפי שנים. ועכשיו זו ההזדמנות שלך לנצל את המצב

 

כי התיירות חוזרת ובגדול!

סקר שנערך לאחרונה הראה כי למעלה מ- 80% מהאנשים עם יכולת כלכלית לנסוע מתכננים לנסוע ברגע שהיו רשאים. כולנו רוצים לצאת ולטייל. כלכלות העולם שלנו קשורות זו בזו. סחר עולמי, חינוך, אמנות, פיננסים, חדשנות ועוד תורמים לתלות עולמית בנסיעות. כשמוסיפים לזה רצון הולך וגובר לטיולי פנאי בינלאומיים, אתה מבין שתעשיית חדרי המלון נמצאת ללא הרף במצב של צמיחה כלפי מעלה. בעולם שלאחר הקורונה, הנסיעות לנופש ולתיירות לא רק יחזרו, אלא יתפוצצו.

 

ולכן אנשים חכמים כבר משקיעים בדירות נופש ובבתים בכפרי נופש. משקיעים חכמים כבר מבצעים מהלכים לרכוש נכסים שיהיו להם ביקוש רב מאוכלוסייה הולכת וגדלה שמסתובבת ברחבי העולם יותר ויותר בכל שנה. משקיעים אינטליגנטיים באמת מבינים ש- NOW זה הזמן להשקיע בחדרי מלון מכיוון שבאופק מתרחש גל של ביקוש.

בשנת 2017, זולו ירושלמי ואלון לוי, התאהבו בבטומי ולא רק שהתאהבו בבטומי הם עברו לבטומי ורכשו דירות נופש הם התחילו מדירה אחת ובמהרה הגיעו למספר דו ספרתי של דירות נופש. כשבמהלך שלוש השנים האחרונות ניהלו את הדירות ברמה שלקבל ציונים של 10 כל הזמן , בנוסף הם חקרו היטב את כל המלונות בבטומי ולמדו לזהות את היתרון התחרותי שהם מביאים, בנוסף הקטע  שהכי אהבו זה לקבל את פני האורחים ולראות אותם חווים חוויות נפלאות וחופשות מענגות.

חברת ZULU VIP  לא רק ששרדה את 2020 היא המשיכה לצמוח והייתה לה שנה רווחית ביותר והיא ממשיכה לצמוח. ועכשיו, בשנת 2021 היא שועטת קדימה עם מספר פרויקטים שנמצאים בבנייה.

זולו ואלון נלהבים מאירוח. ואנו נלהבים ויצירתיים בצורה בלתי רגילה. אלון תמיד אומר "אני אוהב מלונות וכפרי נופש" והוא מתכוון לזה. הם באמת אוהבים לארח. וזו הסיבה מספר 1 שכדאי לכם לקנות דירת נופש או בית במלון או בכפר נופש היום!

 

הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחתך היא לחבור למנצחים. זולו ואלון הם מצליחנים. הם הפכו סכום קטן לעסק השווה להרבה כסף בתוך פחות מארבע שנים מכיוון שהם אוהבים את עסקי הנופש והמלונאות . ולך כל מה שנותר זה להשקיע איתם. אין הרבה כמוהם שיעבדו קשה או חכם יותר עבורך מאשר זולו ואלון, השילוב הזה של חכמה ישראלית – יצירתיות פרקטית בשילוב תודעת שירות כל כך גבוהה. הם מחויבים לכך שתרוויח מינימום 10% בשנה כי זה ישקף את ההצלחה שלהם  (הם יודעים שתגיע אפילו ל- 18% רווח שנתי) .

 

מתעניינים לגבי השקעות נדל"ן במזרח אירופה?
צרו איתנו קשר!

התקשרו עכשיו: 074-769-0987

או השאירו פרטיכם בטופס:
    074-769-0987
    הכירו את העיר - למה בטומי?