he
צרו קשר
השקעות נדל"ן בבטומי גאורגיה

מתעניינים בהשקעה בבטומי, גאורגיה?

בטומי עיר הקייט בגאורגיה הנחשבת ללאס וגאס באגם הים השחור, הגידול במספר תיירים בשנה עומד על כ- 20% ומס' התיירים בשנת 2018 הגיע מעל 2 מיליון.

בתי מלון 5 כוכבים כמו הילטון, רדיסון, שרתון, מרריוט, קמפינסקי ווינדהם ממוקמים לאורך הקסום של הריוירה של הים השחור בבולבר עם אטרקציות מדהימות למבוגרים וילדים ביום ובלילה.

השקעת נדל"ן בבטומי

מספר רב של בתי קזינו מושכים אליהם תיירים רבים ממדינות השכנות ואירופה המערבית, כמובן מספר המבקרים הישראלים הולך וגדל, חברות התיירות והתעופה מגדילות טיסות יומיות לאורך כל השנה. התייר הישראלי מצא גן עדן לבילוי לסופי שבוע בעלות סבירה ומרחק טיסה מאוד נוח (שעתיים).

בנוסף לכך בטומי נהפכה להשקעה כדאית ובטוחה יחסית למקומות שונים בעולם כמו מזרח אירופה וארה"ב. מאות ישראלים משקיעים בבטומי, גאורגיה.

חושבים להשקיע בבטומי, השנה?

מלונות, דירות נופש ובתים בכפר נופש בבעלות פרטית היו בעבר פריבילגיה ששמורה הייתה רק למיליונרים, אך היום הצלחנו לייצר אפיק השקעה רווחי לכל אחד ובכל תקציב. אז בואו נודה בזה. בטוח שמגניב לומר לחבריך שבבעלותך חלק ממלון מפואר או בית נופש על גדות נחל. וזה אפילו מגניב יותר לראות את הכסף זורם לחשבון הבנק שלך.

אז עכשיו זה הזמן להשקיע בחדרי מלונות ובבתי נופש

הדרך הטובה ביותר למצוא חופש כלכלי ועושר היא לבצע מהלכים חכמים בכסף שלך. אחד המהלכים החכמים ביותר שאדם יכול לעשות בכספו הוא להשקיע בשוק מוכח, ענף המלונאות קיים כבר אלפי שנים. 1 מתוך 5 משרות על פני כדור הארץ קשורות לנסיעות ותיירות. מלונות וכפרי נופש מהווים את עמוד השדרה של ענף הנסיעות והתיירות. אז הם נמצאים בשוק שהוכח כי הוא מייצר עושר כבר אלפי שנים. ועכשיו זו ההזדמנות שלך לנצל את המצב

כי התיירות חוזרת ובגדול!

סקר שנערך לאחרונה הראה כי למעלה מ- 80% מהאנשים עם יכולת כלכלית לנסוע מתכננים לנסוע ברגע שהיו רשאים. כולנו רוצים לצאת ולטייל. כלכלות העולם שלנו קשורות זו בזו. סחר עולמי, חינוך, אמנות, פיננסים, חדשנות ועוד תורמים לתלות עולמית בנסיעות. כשמוסיפים לזה רצון הולך וגובר לטיולי פנאי בינלאומיים, אתה מבין שתעשיית חדרי המלון נמצאת ללא הרף במצב של צמיחה כלפי מעלה. בעולם שלאחר הקורונה, הנסיעות לנופש ולתיירות לא רק יחזרו, אלא יתפוצצו.

ולכן אנשים חכמים כבר משקיעים בדירות נופש ובבתים בכפרי נופש. משקיעים חכמים כבר מבצעים מהלכים לרכוש נכסים שיהיו להם ביקוש רב מאוכלוסייה הולכת וגדלה שמסתובבת ברחבי העולם יותר ויותר בכל שנה. משקיעים אינטליגנטיים באמת מבינים ש- NOW זה הזמן להשקיע בחדרי מלון מכיוון שבאופק מתרחש גל של ביקוש.

בשנת 2017, זולו ירושלמי ואלון לוי, התאהבו בבטומי ולא רק שהתאהבו בבטומי הם עברו לבטומי ורכשו דירות נופש הם התחילו מדירה אחת ובמהרה הגיעו למספר דו ספרתי של דירות נופש. כשבמהלך שלוש השנים האחרונות ניהלו את הדירות ברמה שלקבל ציונים של 10 כל הזמן , בנוסף הם חקרו היטב את כל המלונות בבטומי ולמדו לזהות את היתרון התחרותי שהם מביאים, בנוסף הקטע  שהכי אהבו זה לקבל את פני האורחים ולראות אותם חווים חוויות נפלאות וחופשות מענגות.

חברת ZULU VIP  לא רק ששרדה את 2020 היא המשיכה לצמוח והייתה לה שנה רווחית ביותר והיא ממשיכה לצמוח. ועכשיו, בשנת 2021 היא שועטת קדימה עם מספר פרויקטים שנמצאים בבנייה.

זולו ואלון נלהבים מאירוח. ואנו נלהבים ויצירתיים בצורה בלתי רגילה. אלון תמיד אומר "אני אוהב מלונות וכפרי נופש" והוא מתכוון לזה. הם באמת אוהבים לארח. וזו הסיבה מספר 1 שכדאי לכם לקנות דירת נופש או בית במלון או בכפר נופש היום!

הדרך הטובה ביותר להבטיח את הצלחתך היא לחבור למנצחים. זולו ואלון הם מצליחנים. הם הפכו סכום קטן לעסק השווה להרבה כסף בתוך פחות מארבע שנים מכיוון שהם אוהבים את עסקי הנופש והמלונאות . ולך כל מה שנותר זה להשקיע איתם. אין הרבה כמוהם שיעבדו קשה או חכם יותר עבורך מאשר זולו ואלון, השילוב הזה של חכמה ישראלית – יצירתיות פרקטית בשילוב תודעת שירות כל כך גבוהה. הם מחויבים לכך שתרוויח מינימום 10% בשנה כי זה ישקף את ההצלחה שלהם  (הם יודעים שתגיע אפילו ל- 18% רווח שנתי) .

איך קונים דירה או בית בבטומי להשקעה?

שלב ראשון:

בחרו דירת נופש או בית נופש שתתאים לתקציב שלכם. ישנם דירות מ- 30,000 $ למעל 250,000 $. ישנם דירות נופש ובתי נופש מותאמים לכל תקציב. אנו אפילו מציעים בתשלומים חודשיים עם ריבית של 0% כדי שההשקעה בחדרי המלון תהיה משתלמת לכל אחד.

שלב שני:

חיתמו על הסכם רכישת בית נופש ואו דירת נופש וחיתמו גם על הסכם ניהול. הערת אזהרה נרשמת על שמכם בטאבו או הנדל"ן נרשם בטאבו על שמכם במשרד המקרקעין הממשלתי והבעלות תהיה שלכם במלואה. זה לא "TIME SHARING" או "חוזה שכירות". למעשה אתם הבעלים של הנדל"ן ותוכלו למכור את הנכס בכל עת שתרצו.

שלב שלישי:

שבו וראו כיצד הכסף זורם לחשבון הבנק שלכם מדי חודש. אנו מפעילים את המלון ושומרים על הזמנת הדירות/בתים שווה ופיירית לכולם. מדי חודש אנו שולחים לכם את חלקכם מהכסף שנצבר לכם. בכל עת שתרצה, אתם מוזמנים לבוא לבדוק אותנו באופן אישי ולהישאר במלון בחינם!

מחיר נכון, מיקום נכון

בשנים האחרונות ישנה בניה גדולה באזור בטומי, אך ייחודיות הפרויקטים שלנו הוא גודל הפרויקטים, כמעט כל הפרויקטים שלנו הם פרויקטים בוטיקים וייחודיים לדוגמא: אחוזת הגולד קלאב כוללת 88 דירות, בפרויקט הבלו מון יש סה"כ 54 בתים. והיתרון הגדול שיש לנו שמאוד קל להשכיר את הדירה או הבית שלך.

כאשר אתם משקיעים בדירה או בית נופש בבטומי, תשלמו רק 0% מס הכנסה על הרווחים שלך. לא תשלמו ארנונה כלשהי, ויש לכם משכורת מעסק גאורגי. לא תשלמו שום מיסי רווחי הון בעת ​​מכירת הנכס שלכם כל עוד אתם הבעלים של הנכס לפחות 2 שנים. במדינה יש מע"מ קבוע של 18% המועבר לאורחים בתעריף הלילה. כך, למעשה, אתם משלמים מקסימום 0% מיסוי ואתם בעלים של נכס יוקרתי.

האם המלונות או כפר הנופש פתוחים לקהל הרחב?

חדרי המלון וכפר הנופש שלנו הזמינים להשקעה נמצאים כעת בבנייה. בתי המלון נמצאים בשלבים שונים ויהיו פתוחים בין כמה חודשים לשנה מהיום. הזמן הטוב ביותר להשקיע הוא עכשיו מכיוון שבדרך כלל אנו מוכרים את דירות הנופש  לפני פתיחת המלון. כאשר בית מלון פתוח, החדרים זמינים למכירה מעת לעת כאשר משקיעים אחרים מחליטים למכור. מלאו את הטופס למטה כדי לשוחח עם אחד מיועצי ההשקעות שלנו וללמוד היכן יש לנו כרגע חדרי מלון לרכישה.

איפה המלונות ממוקמים?

בשלב זה אנו מקימים ומלווים 4 מלונות וכפר נופש בבטומי הממוקמים על הים השחור במדינת גיאורגיה. דרך אגב בטומי הועלה על ידי מגזין פורבס כאחת מעשרת הערים הטובות ביותר להשקעה באירופה.

מיסים נמוכים, ממשלה יציבה, גידול תיירותי דו ספרתי בכל שנה וגידול אוכלוסייה דו ספרתי בכל שנה הם רק כמה מהסיבות שאנחנו מתמקדים בבטומי בשלב זה.

אנו חושבים שאין מקום טוב יותר על פני כדור הארץ להשקיע בדירות או בתי נופש  מאשר בטומי כרגע.

זו כנראה הסיבה שבגללה כל המלונות העיקריים בעולם בונים בבטומי, לאחר השקעה גדולה של מחקר שהם עשו והבינו את הפוטנציאל של בטומי. בטומי תכלס נמצא על המכ"ם שלהם. זאת אומרת שגם אתם צריכים שתהיה לכם דירת נופש בבטומי

האם הנוף טוב?

כל המלונות שלנו נמצאים במרחק הליכה מהים, או על גדות נחל באזור הנראה כמו גן עדן. ואכן מרוב החדרים נשקף נוף לים, אך בחלקם נשקף נוף לעיר או להרים. עם זאת, כאשר אתה משקיעים בדירת נופש או בית נופש, לא משנה איזה נוף יש לחדר שלכם, ואפילו לא באיזו קומה הם נמצאים. אתם תיהנו מתפוצה גבוהה בגלל הייחודיות שלנו.

כמה אני מקבל על כל חדר?

התעריף שאנו גובים אורחים ללילה ישתנה מיום ליום בהתאם לתקופת השנה ולביקוש לחדרים. המחיר תלוי גם בסוג הדירה. חדרים סטנדרטיים בדרך כלל מזמינים מחירים נמוכים יותר ללילה מאשר חדרים זוגיים או סוויטות מפוארות עם ג'אקוזי וסאונה. חברתנו מחזיקה במערכת תמחור המשתמשת בטכנולוגיה מתקדמת ואלגוריתמים ממוחשב כדי לקבוע את המחירים שלנו באופן דינמי ואנחנו מעדכנים את התעריפים שלנו כל הזמן. התוכנה שלנו מכוילת כדי להשיג את האיזון האופטימלי בין התפוסה וההכנסות. התוצאה תהיה לך רווחים גבוהים בהרבה לעומת המתחרים בשוק. התוכנה שלנו תעקוב ת כל הזמן אחר למעלה מ -100,000 נתונים, כגון מכירת כרטיסי טיסה, מכירת כרטיסי רכבת, מכירת כרטיסים להופעות ומלונות ודירות תחרותיות, כדי לוודא שאנחנו תפוסים במלואם במחיר הטוב ביותר האפשרי ולעולם אנחנו לא מפספסים הזדמנות.

בנוסף הייחודיות שלנו היא גם ביצירתיות , יש לנו חברת טרקטורונים, יש לנו חברת טיפולי שיניים וקוסמטיקה ולכן אנו ממקסמים את מספר החדרים שיושכרו, אנחנו מפתחים שיטה שתביא הרבה חברות לקיים סופי שבוע וסדנאות אצלנו במלונות בוטיק. ואנו מתכננים הרבה מאוד הפתעות להביא מה שיותר לקוחות לחדרי נופש שלנו.

מה התפוסה הממוצעת?

התפוסה הממוצעת בבטומי עמדה עד מרץ 2020 בחמש השנים האחרונות 55.87% (204 לילות). ואנו צופים שנגיע בשנת 2022 ל 68.97% (252 לילות).

כמה אני ארוויח מדירת הנופש או בית הנופש

בחשיבה האסטרטגית של אלון וזולו השאיפה המרכזית הייתה ליצור מוצר שחסר בשוק ואנו מצפים שייצרו עד 15% החזר השקעה בכל שנה. אנו מתמקדים בפרויקטים יוקרתיים בוטיקיים ומתמקדים במקומות בהם יש ביקוש גבוה ומעט מאוד היצע. האסטרטגיה שלנו היא למצוא ולנצל חוסרים שזיהינו בשוק.

השמיים הם המגבלה על הרווחים השנתיים שלך. אתם תוכלו להרוויח 12% או 14% או אפילו 16% אם תהיה לנו שנה מדהימה. למעשה יש לנו מקרים בהיסטוריה שלנו שבהם חדר החזיר 100% מההשקעה תוך פחות משלוש שנים! לכן, אין גבול להכנסה שתוכלו לייצר, אבל יש מינימום.

אתנו תרוויח במקרה הכי גרוע 10% מהדירות אך יש לנו מספר דירות נופש עם תשואה שנתית מובטחת של 12% שנתי ואנו צופים להגיע אפילו עד ל16% תשואה בחלק מדירות/בתי הנופש

מתי אני מקבל את הכסף?

אנו מעבירים תשלום ביום קבוע כל חודש. בכל חודש אנו מחשבים את סך המכירות של הנכסים שלכם ומחלקים את הכסף 70/30. 70% מגיע אליכם 10% הולך לתפעול המלון/כפר הנופש ו-20% הולך לשיווק המתחם. + תשלום ועד בית שנע בין 0.5$ -1.5$ למטר תלוי באיזה נכס + הוצאות אינטרנט + הוצאות קטנות תלוי באיזה פרויקט השקעת , ארנונה אין תשלום

לדוגמא: אם אתם משקיעים 85,000 $ בדירה מדהימה בגולד קלאב אתם תקבלו 850 $ בחודש ל-10 השנים הבאות. זאת אומרת בש"ח השקעת 282,000 ₪ ובחודש תרוויח 2,820 ₪ וכדי להרוויח בארץ 2,820 ₪ בשכירות תצטרך להשקיע בדירה בלפחות ב-1,250,000 ₪


האם הנכס שלכם?

כן.

כשאתם קונים נכס מאיתנו, אנו רושמים את שמכם בטאבו מלא במשרד הממשלתי של הרישום הציבורי כבעלים היחידים של הנכס. הנכס שלכם. זה לא חלק מ-TIME SHARING או חכירה. אתם הבעלים של הנכס באופן מוחלט עם כל הזכויות החוקיות. אתם יכולים למכור אותו בכל עת שתרצו. לחלופין, תוכלו לשמור אותו לנצח ולהעבירו בירושה. זה הרכוש שלכם.

האם ניתן לראות את הפרטים של החברה?

כן.

חברתנו רשומה כדי לראות כל פרט אודותינו. השתמש בטופס למטה כדי ליצור קשר עם יועץ השקעות שיוכל לספק לכם פרטים נוספים על העסק שלנו. תוכלו לראות את רישום החברות שלנו באתר הממשלתי

האם לפרויקט ערבות בנקאית?

לא.

ויש לכך סיבה טובה מאוד. החברה שלנו היא 100% ללא חובות. אנחנו הבעלים של הנכסים. אנחנו לא חייבים אגורה אחת לבנק בשום מקום עלי אדמות.

ערבות בנקאית היא מסמך שנוצר בגלל מימון בנקאי. לחלופין, הוא נוצר על ידי שעבוד נכסים לבנק בתמורה למכתב ערבות מהבנק. אלון  מתנגד לחלוטין ללוות כסף מבנקים כאשר יש לנו את הנכסים והמשאבים בחשבונות שלנו. מדוע ללוות כסף ולשלם לבנק עמלת ריבית חודשית כשאנחנו כבר בבעלות על הנכס. כאשר יזם או קבלן מראה לך ערבות בנקאית זה אומר שהיזם, קבלן , בעלים לווה כסף מהבנק כדי להשלים אותו. זה לא אומר שהקבלן מבטיח שהוא יושלם. החברה שלנו היא 100% ללא חובות. אנחנו לא צריכים לקחת הלוואה בנקאית כי יש לנו כבר את ההון והנכסים לעשות בעצמנו. ובנוסף לכל זה, התפקיד שלנו הוא להרוויח לך כסף על ידי בנייה ותפעול של מלונות רווחיים. אנחנו השותף העסקי שלכם. לכן אנו חושבים שזה לא יהיה טוב במיוחד אם אנו, כשותף שלכם, נשעבד את נכסינו לבנק ונשלם לבנק זה אומר שתשלומי ריבית ינגסו ברווחים של כולנו.

איך נדע שאתם באמת משכירים את נכס שלי?

כשאתם קונים נכס מאיתנו אתם מצטרפים למשפחה שלנו. אתם שותפים פיננסים. אתם מספקים את הכספים להשלמת ההפרויקט ואנחנו מספקים את הניסיון וכוח האדם להפעלתו בהצלחה. אנו משולבים בכל פלטפורמת הזמנות אחת בענף שלנו. אנו משתמשים במערכות הנהלת חשבונות חדישות ומתקדמות, מערכות ניהול נכסים, מערכות ניהול לקוחות ועוד. ואנחנו נותנים לכם גישה לכך מרחוק מכל מקום על פני האדמה. כשותפים העסקים שלנו, אתם יכולים לגשת למערכות שלנו ולראות את לוח הזמנות ואת הדוחות הכספיים בזמן אמת, 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה. אתם תוכלו לראות את כל ההזמנות בעבר, בהווה ובעתיד. אתם תוכלו לראות את ההכנסות שהמלון שלנו כבר קיבל ואת ההכנסות שאנחנו מצפים לקבל מהזמנות עתידיות. יהיה לכם גישה שקופה לחלוטין למערכות ההזמנות וההכנסות שלנו.

לכמה אחוזים אתם צופים להרוויח?

אנו צופים שתרוויחו בין 10% – 16% בשנה על ההשקעה שלכם.

בגולד קלאב בהשקעה מעל 85,000$ מובטחת לך הכנסה של 12% שנתי

מדינות כמו רוסיה ותורכיה הם שכנות של בטומי,

האם זאת בעיה?

אחת הברכות הגדולות שיש לנו היא שרוסיה וטורקיה הן שכנותינו.

מכיוון שיש לנו 2 כלכלות ענק ואוכלוסיות הגובלות בארצנו, יש לנו הזדמנות ענקית לקבל זרם מתמיד וגדל של אורחים יומיים בבתי המלון שלנו. גאורגיה היא טיסה קצרה מאוד לרוב האזרחים ברוסיה ובטורקיה. זה נתפס כיעד רצוי ומשתלם על ידי אזרחי שתי המדינות. אנחנו המדינה היחידה באזור עם בתי קזינו חוקיים, ובאטומי היא כיום לאס וגאס של הים השחור. אז זה אומר שיש לנו כל הזמן הכנסות ותפוסה גדלות משנה לשנה ממדינות אלה ועוד.

האם אני יכול לקבל תושבות גיאורגית בזכות השקעה?

כן,

אם אתה משקיע לפחות 100,000 דולר

הכלל בגיאורגיה הוא שאתה יכול להגיש בקשה להיתר שהייה אם אתה משקיע לפחות 100,000 $ בנכס. זה יכול להיות נכס אחד, או הערך המשולב של מספר נכסים. לכן, אם אתה קונה מאיתנו דירה או בית אחד או יותר, והשווי הכולל של ההשקעה שלך הוא 100,000 דולר ומעלה, אז יש לך את הזכות לקבל תושבות.

למה אתם מחכים?

אנחנו, זולו ואלון ממש מתרגשים.

אנחנו גדלים כל שנה ואנחנו נהנים מהצטרפות למשפחה המתרחבת שלנו. הרגע המועדף עלינו הוא כאשר אתם מגיעים לביקור ואנחנו יכולים לקבל אתכם באופן אישי לעזור לכם ליהנות מההשקעה החשובה אך גם מרגשת. כן, התשלום הוא נהדר, אך השמחה והסיפוק שאתם מגיעים למקומות מתפתחים, שאתם באים להירגע וליהנות, להטעין את האנרגיה שלכם הרבה יותר משתלם. אפילו ברמה שמי שמגיע לבטומי תוך זמן קצר אומר שהעור שלו נראה יותר טוב וגם השיער. אז קדימה קנו דירה או בית נופש עוד היום.

אתם תהיו מאושרים מאוד מהבחירה שעשיתם. ויהיו לכם גם תגמולים כספיים וגם תגמולים אישיים. אם יש לכם שאלות נוספות, יועצי ההשקעות שלנו מחכים לעזור לכם. השתמשו בטופס למטה כדי לשלוח לנו את פרטיכם. אנחנו מחכים לשוחח איתכם. ואנו מחכים לקבל את פניכם למשפחתנו הגדלה.

אז אנחנו מדברים על 3 פרויקטים ייחודיים בבטומי

—————————————————————————————————

פרויקט 1 – בית על רבע דונם בכפר נופש המוקם על נחל ליד בטומי

במקום מדהים על גדות נחל ויער, במרחק של 8 דק' מהים ו-10 דק' מהעיר בטומי. גאורגיה. מוקם כפר נופש ייחודי, הכולל 54 בתים בבעלות פרטית רשומה בטאבו. המקום ינוהל על ידי חברת ZULU VIP שתדאג לניהול ושיווק הנכס שלך. במתחם 3 סוגי בתים 42 מ"ר  2חד', 51 מ"ר 3 חד', 60 מ"ר 4 חד'. על שטח של 250 מ"ר + (רישום מלא בטאבו)

+ נחל פרטי במתחם ומי שלגים צלולים + מי השתיה הם מי עדן מבאר שלנו  + בריכת שחיה + ג'קוזי וסאונה בכפר + מסעדה

+ כל הקודם זוכה!!!

+ נותרו עוד 20 בתים בלבד

+ הפרויקט יהיה מוכן עד דצמבר 2021

לפרטים נוספים לחצו כאן

—————————————————————————————————

פרויקט 2 – אחוזת גולד קלאב – יש אפשרות להבטחת תשואה של 12% שנתי

אחוזת GOLD CLUB הכפר שמריהו של בטומי. האחוזה מציעה שרותיה בכל ימות השנה ועתידה להניב תשואות גבוהות במיוחד ע"פ תכנית שיווק חדשנית לחבילות נופש מכל העולם.

האחוזה ממוקמת באזור הכי מבוקש בבטומי, בסמוך לגנים הבוטנים, על צלע ההר ונוף מרהיב לים, במרחק הליכה של 5 דקות לים.

האחוזה כוללת 88 יחידות דיור אקסקלוסיביות, מעוצבות ואיכותיות. האחוזה משתרעת על 8 דונמים, מוקפת בעצים וטבע ירוק קסום 360 מעלות.

כל הדירות משקיפות לים

נותרו רק 26 דירות יוקרתיות לרכישה

הבטחת תשואה של 12 % שנתי לתקופה של 10 שנים (להשקעה מעל 85,000$)

אחוזת ה-GOLD CLUB  מעוצבת בארכיטקטורה מודרנית וחדשנית, המשתלבת בנוף הטבעי של גאורגיה האמתית ומהווה אבן חן נדירה ביופייה.

מצד אחד אחוזת ה- GOLD CLUB היא פינת מרגוע שקטה, ומאידך נמצאת בצמידות לאזורי הבילוי של בטומי.

לפרטים נוספים לחצו כאן

—————————————————————————————————

פרויקט 3 – פרויקט אלפא דירות נופש במחירים החל מ-27,000$

 

150 מטר מהים נבנה פרויקט מדהים שנקרא אלפא, שמדובר ב-2 בניינים שכבר נמכרו בו יותר מ-70% מהדירות, כשכל דירה מרוהטת ומאובזרת, הפרויקט יסתיים עד דצמבר 2021.

ונשארו עוד מספר דירות יפיפיות לפרטים נוספים

לחצו כאן

התחילו עכשיו!

ככל שאתם תמתינו זמן רב יותר, אתם תרוויחו פחות כסף. מלאו את הטופס למטה כדי לדבר עם אחד מיועצי ההשקעות שלנו והתחילו להשקיע באחד הפרויקטים שלנו.

אנחנו מאוד רוצים אתכם.

מתעניינים לגבי השקעות נדל"ן במזרח אירופה?
צרו איתנו קשר!

התקשרו עכשיו: 074-769-0987

או השאירו פרטיכם בטופס:
    074-769-0987
    הכירו את העיר - למה בטומי?